Blog | Zet Solar s.r.o.

Zet Solar s.r.o.

Blog

ZET - SMART: Revoluční Řešení pro Chytrou Domácnost

12.7.2024

Dnes vám představíme naše revoluční řešení pro chytrou domácnost: ZET - SMART. Tato inovativní krabička přináší širokou škálu funkcí, které nejen usnadní váš život, ale také vám umožní dosáhnout značných úspor. Pojďme se podívat blíže na to, co ZET - SMART nabízí.

Výhody solárních panelů pro vaši domácnost

4.5.2024

Solární energie se stává stále populárnější volbou pro domácnosti po celém světě. A není divu, když vezmeme v úvahu všechny výhody, které solární panely nabízejí. Pokud zvažujete investici do solární energie, zde je několik klíčových výhod, které vás o vhodnosti tohoto řešení přesvědčí.

Nejčastější mýty o solární energii a jejich osvětlení

29.3.2024

Najít vhodné způsoby, jak snížit naší uhlíkovou stopu a přispět k udržitelnosti životního prostředí, se stalo jedním z hlavních témat dnešní doby. Mezi oblíbené a velice účinné možnosti patří fotovoltaika, která slibuje čistou a obnovitelnou alternativu k tradičním zdrojům energie. Nicméně, i přes její rostoucí popularitu, existuje mnoho mýtů a dezinformací, které solární panely obklopují. V tomto článku se podíváme na několik nejčastějších mýtů o solární energii a prozkoumáme je podrobněji.

facts-img

30

let garance na výkon FVE panelů

facts-img

15

let garance na mechanické části FVE panelů

facts-img

10

let garance na baterie

facts-img

10

let garance na střídač